דגים טריים משלוחים תל אביב | ניסן דגים

דגים טריים משלוחים תל אביב

על הזמנת דגים טריים משלוחים תל אביב

דגים טריים משלוחים תל אביב מומלץ לקנות אצל חנות דגים איכותית ונקייה שמציעה מגוון גדול של דגים מקומיים ואחרים, טריים וקפואים, במחירים סבירים התואמים לרמת המוצרים ואיכותם.

דגי ים או דגי בריכה

דגים טריים תל אביב ידועים בכך שהם מספקים מספר רב של רכיבים תזונתיים שטובים לגוף. חלק מדגי הים שניתן למצוא אצל חנות דגים קפואים הם, סלמון, טונה, מקרל ענק, הרינג, קוד, וסרדין. דגי בריכה המרכזיים שזמינים בתור דגים טריים משלוח ללקוחות הישראליים הם, בורי, אמנון, קרפיון, פורל, מוסר ולברק. דג אמנון קפוא בתל אביב מגיע לרוב מבריכות הדגים בישראל. משלוחי דגים טריים עד הבית כולל מינים רבים של דג האמנון, בין היתר, אמנון ירדן, אמנון גליל ואמנון אדום. דג האמנון נקרא גם בשפה הפופולרית בשם מושט. שם זה מגיע מערבית ומשמעות השם היא של מסרק בגלל צורת הזנב של הדג. גם דג זהבון קפוא בתל אביב פופולרי בקרב ישראלים רבים וניתן להשיגו בכל חנות דגים קפואים או דגים טריים משלוחים תל אביב.

סלמון נורבגי או סלמון צ’יליאני

דגי סלמון קפואים המשווקים בישראל לארץ הם בעיקר תוצרת של חקלאות ימית מנורבגיה ומצ’ילה ולא דגי פרא מהאוקיינוסים והנהרות. דג סלמון קפוא מחיר משתנה בהתאם לארץ המוצא. דג סלמון קפוא מחיר יקר יותר כשהוא מגיע מנורבגיה וזול יותר עבור הסלמון הצ’יליאני. בתוך דגי סלמון קפואים מצ’ילה ניתן למצוא רמות גבוהות יותר של תרופות אנטיביוטיות שונות, לעומת דגי סלמון קפואים מנורבגיה וזו סיבה נוספת להעדיף דג סלמון קפוא בתל אביב שמקורו מנורבגיה.

על אחסון דגים בבית

מומלץ שלא להשאיר משלוחי דגים טריים עד הבית שלא בקירור. דגים רגישים מאוד להתפתחות בקטריות לפני הבישול וגם לאחריו. אפשר לשמור דגים טריים משלוח, לקראת בישול במשך יומיים מקסימום במקרר ודג קפוא במקפיא למשך מספר חודשים נוספים.

דגים טריים משלוחים תל אביב מחנות איכותית וותיקה

כשמדובר על דגים טריים תל אביב, כדאי לכם להכיר את החנות של ניסן דגים משוק הכרמל. המגוון העצום של ניסן של תבליני מזרח ומערב, דגים טריים וקפואים ורטבים מכל העולם, זמין כעת גם באתר חדש וידידותי על מנת שתוכלו לקנות את הדגים האהובים עליכם כמו גם, תבלינים אסיאתיים מתאימים למנות שאתם רוצים להכין.

close
Start typing to see posts you are looking for.
Call Now Button

התחבר/הירשם

פרטי התחברות

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Create your first navigation menu here

Shopping cart

close
Scroll To Top