דגים קפואים תל אביב | ניסן דגים - שוק הכרמל מעולם לא היה קרוב יותר

דגים קפואים תל אביב

איפה לקנות דגים קפואים בתל אביב

דגים קפואים תל אביב מומלץ לקנות אצל חנות דגים אונליין איכותית ונקייה שמציעה מגוון גדול של דגים מקומיים ואחרים, טריים וקפואים, במחירים סבירים התואמים לרמת המוצרים ואיכותם. חנות דגים אונליין תציע גם מבחר תבלינים ורטבים תואמים שמתאימים במיוחד להכנת מנות דגים

מגוון דגים

דגים ידועים בכך שהם מספקים מספר רב של רכיבים תזונתיים שטובים לגוף ולכן יבוא דגים קפואים כה פופולרי. חלק מדגי הים שניתן למצוא אצל חנות דגים קפואים הם, סלמון, טונה, מקרל ענק, הרינג, קוד, וסרדין. דגי בריכה המרכזיים שזמינים ללקוחות הישראליים הם, בורי, אמנון, קרפיון, פורל, מוסר ולברק.

אמנון או מושט

דג קפוא אמנון מגיע לרוב מבריכות הדגים בישראל. המדגה המקומי כולל מינים רבים של דג קפוא אמנון, בין היתר, אמנון ירדן, אמנון גליל ואמנון אדום. דג האמנון נקרא גם בשפה הפופולרית בשם מושט. שם זה מגיע מערבית ומשמעות השם היא של מסרק בגלל צורת הזנב של הדג. גם דג זהבון קפוא בתל אביב פופולרי בקרב ישראלים רבים וניתן להשיגו בכל חנות דגים קפואים. דג דניס קפוא גדל במים מלוחים. בדרך כלל דג דניס קפוא המשווק בארץ גדל בחוות חקלאות ימית בחופי דרום הארץ.

בא מהמעמקים

בניגוד לדגי הבריכה, דג הליבוט קפוא גדל רק במי ים מלוחים ועמוקים. סביבתו הטבעית ומגוון המזון שזמין לו שם מאפשר לכל דג הליבוט קפוא להגיע  לממדים עצומים. בשרו של ההליבוט נחשב לעשיר בשומן לא רווי ובריא מאוד לאכילה ולכן משווק לאחר יבוא דגים קפואים.

על אחסון דגים בבית

מומלץ שלא להשאיר דגים קפואים או טריים שלא בקירור. דגים רגישים מאוד להתפתחות בקטריות לפני הבישול וגם לאחריו. אפשר לשמור דג טרי לקראת בישול במשך יומיים מקסימום. דג קפוא ניתן לשמור במקפיא למשך מספר חודשים נוספים.

חנות דגים קפואים בתל אביב איכותית וותיקה

כשמדובר על חנות דגים קפואים בתל אביב, כדאי לכם להכיר את חנות דגים הכי טובה בתל אביב, ניסן דגים משוק הכרמל. המגוון העצום של ניסן, עבור דגים קפואים לקנייה, זמין כעת גם באתר חדש וידידותי על מנת שתוכלו לקנות את הדגים האהובים עליכם, למשל, דג זהבון קפוא בתל אביב, במחירים משתלמים, בקלות ובמהירות.

close
Start typing to see posts you are looking for.
Call Now Button

התחבר/הירשם

פרטי התחברות

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Create your first navigation menu here

Shopping cart

close
Scroll To Top