דג סלמון קפוא בתל אביב | ניסן דגים - דגים טריים, קפואים ומגוון מוצרים

דג סלמון קפוא בתל אביב

איפה כדאי לקנות דג סלמון קפוא בתל אביב

רבים טוענים שהמקום הטוב ביותר לקנות דג סלמון קפוא בתל אביב הוא בחנות של ניסן דגים בשוק הכרמל. כך או כך, דגים טריים וקפואים תמיד כדאי לקנות בחנות איכותית ונקייה שמציעה מגוון גדול של דגים מקומיים ואחרים, טריים וקפואים, במחירים התואמים לרמת המוצרים ואיכותם.

סלמון נורבגי או סלמון צ’יליאני

דגי סלמון קפואים המשווקים בישראל לארץ הם בעיקר תוצרת של חקלאות ימית מנורבגיה ומצ’ילה ולא דגי פרא מהאוקיינוסים והנהרות. דג סלמון קפוא מחיר משתנה בהתאם לארץ המוצא. דג סלמון קפוא מחיר יקר יותר כשהוא מגיע מנורבגיה וזול יותר עבור הסלמון הצ’יליאני. בתוך דגי סלמון קפואים מצ’ילה ניתן למצוא רמות גבוהות יותר של תרופות אנטיביוטיות שונות, לעומת דגי סלמון קפואים מנורבגיה וזו סיבה נוספת להעדיף דג סלמון קפוא בתל אביב שמקורו מנורבגיה.. 

דגי ים או דגי בריכה

דג סלמון קפוא מומלץ בגלל שהוא מספק מספר רב של רכיבים תזונתיים טובים לגוף. דגי ים נוספים שניתן למצוא בחנות הדגים המקומית שלכם, הם, טונה, מקרל ענק, הרינג, קוד, וסרדין. דגי בריכה המרכזיים שזמינים ללקוחות הישראליים הם, בורי, אמנון, קרפיון, פורל, מוסר, לברק ועוד. 

לגבי טריות של דגים

בקנייה של דגים לא קפואים בחנות כדאי לכם לשים לב למספר דברים חשובים לגבי טריות הדגים. בדגים שלמים ניתן  להביט לדג בעיניים. עיניים עכורות הן סימן לחוסר טריות. הסימן החשוב ביותר הוא הריח כמובן. אם הדג מריח לכם, לא נעים, אל תקנו אותו. כשמדובר על קניית דגים אונליין, לא ניתן כמובן להשתמש בחושים שלנו לבדיקת הטריות של הדגים שאנחנו רוכשים. עם זאת, כדאי להזמין מחנות מוכרת שידועה בטריותה, כמו של ניסן דגים לשם קניית דגים אונליין. הטריות של החנות תגיע אליכם עד הבית מבלי לקום מהספה בסלון ולנסוע בעצמכם לשוק הכרמל..

דג סלמון קפוא בתל אביב מחנות איכותית וותיקה

כשמדובר על דג סלמון קפוא בתל אביב כדאי לכם להכיר את החנות הוותיקה של ניסן דגים בשוק הכרמל. המגוון העצום של דגים טריים וקפואים של ניסן דגים, זמין כעת גם באתר חדש וידידותי, על מנת שתוכלו לקנות בקלות ובזול, דג סלמון קפוא מומלץ, כמו גם, דגים נוספים האהובים עליכם.

close
Start typing to see posts you are looking for.
Call Now Button

התחבר/הירשם

פרטי התחברות

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Create your first navigation menu here

Shopping cart

close
Scroll To Top