חנות דגים אונליין | ניסן דגים - שוק הכרמל מעולם לא היה קרוב יותר

חנות דגים אונליין

הזמנת דגים טריים וקפואים באמצעות חנות דגים אונליין

דגים טריים וקפואים מומלץ לקנות אצל חנות דגים אונליין איכותית ונקייה שמציעה מגוון גדול של דגים מקומיים ואחרים, טריים וקפואים, במחירים סבירים התואמים לרמת המוצרים ואיכותם. חנות דגים אונליין תציע גם מבחר תבלינים ורטבים תואמים שמתאימים במיוחד להכנת מנות דגים טעימות.

דגים קפואים

דגי סלמון קפואים הם לרוב מתוצרת של חקלאות ימית בעיקר מנורבגיה וצ’ילה, אך גם מעט מקנדה, רוסיה, בריטניה, ואוסטרליה. דגי סלמון קפואים הינם שמנונים ובריאים בגלל הריכוז הגבוה של חומצות שומן כמו אומגה 3 וחלבונים. דג נסיכה קפוא הינו פופולרי במיוחד בישראל, בגלל המחיר הנמוך. השימוש הנפוץ עם דג נסיכה קפוא הוא במתכוני החריימה. דג קפוא לסושי יכול להיות סלמון או דגים אחרים שמאושרים לאכילה ללא הצורך בבישול מקדים. דג קפוא לסושי צריך להיות מטופל באופן המתאים לדג נא. דג דניס קפוא גדל במים מלוחים. בדרך כלל דג דניס קפוא המשווק בארץ גדל בחוות חקלאות ימית בחופי דרום הארץ.

דגי ים או דגי בריכה

דגים טריים ידועים בכך שהם מספקים מספר רב של רכיבים תזונתיים שטובים לגוף. חלק מדגי הים שניתן למצוא בישראל הם, סלמון, טונה, מקרל ענק, הרינג, קוד, וסרדין. דגי בריכה המרכזיים שזמינים בתור דגים טריים משלוח ללקוחות הישראליים הם, בורי, אמנון, קרפיון, פורל, מוסר ולברק. דג אמנון מגיע לרוב מבריכות הדגים בישראל. משלוחי דגים טריים עד הבית של חנות דגים אונליין כולל לרוב, מינים רבים של דג האמנון, בין היתר, אמנון ירדן, אמנון גליל ואמנון אדום. דג האמנון נקרא גם בשפה הפופולרית בשם מושט.

על אחסון דגים בבית

מומלץ שלא להשאיר משלוחי דגים טריים עד הבית שלא בקירור. דגים רגישים מאוד להתפתחות בקטריות לפני הבישול וגם לאחריו. אפשר לשמור דגים טריים משלוח, לקראת בישול במשך יומיים מקסימום במקרר ודג קפוא במקפיא למשך מספר חודשים נוספים.

דגים טריים משלוחים תל אביב מחנות איכותית וותיקה

כשמדובר על חנות דגים אונליין, כדאי לכם להכיר את החנות של ניסן דגים משוק הכרמל. המגוון העצום של ניסן של תבליני מזרח ומערב, דגים טריים וקפואים ורטבים מכל העולם, זמין כעת גם באתר חדש וידידותי על מנת שתוכלו לקנות את הדגים האהובים עליכם כמו גם, תבלינים אסיאתיים מתאימים למנות שאתם רוצים להכין.

close
Start typing to see posts you are looking for.
Call Now Button

התחבר/הירשם

פרטי התחברות

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Create your first navigation menu here

Shopping cart

close
Scroll To Top