חנות דגים הכי טובה בתל אביב | ניסן דגים - דגים טריים וקפואים

חנות דגים הכי טובה בתל אביב

האם מצאת כבר את חנות דגים הכי טובה בתל אביב

רבים טוענים כי חנות דגים הכי טובה בתל אביב היא זו של ניסן בשוק הכרמל. כך או כך דגים טריים וקפואים, תמיד כדאי לקנות בחנות איכותית ונקייה, שמציעה מגוון של דגים מקומיים ואחרים, טריים וקפואים, במחירים סבירים התואמים לרמת המוצרים ואיכותם.

דגים טריים או קפואים

כאשר אתם קונים דגים, מומלץ תמיד להעדיף דגים טריים על אלו מהמקפיא. בדגים קפואים רבים מוסיפים מים תוך שימוש בטכניקות תעשייתיות ובמקרים רבים מוסיפים בנוסף, גם ציפוי קרח על מנת להאריך את חיי המדף של הדגים. עוד סיבה להעדיף חנות דגים טריים תל אביב.

דגי ים או דגי בריכה

דגים ידועים בכך שהם מספקים מספר רב של רכיבים תזונתיים שטובים לגוף. כיום ניתן לבצע קניית דגים אונליין של חנות דגים טריים תל אביב תוך אספקה של ההזמנה בתנאי קירור ובמהירות עד לבית הלקוח. חלק מדגי הים שניתן למצוא אצל חנות דגים בתל אביב הם, סלמון, טונה, מקרל ענק, הרינג, קוד, וסרדין. דגי בריכה המרכזיים שזמינים ללקוחות הישראליים דרך, חנות דגים הכי טובה בתל אביב, הם, בורי, אמנון, קרפיון, פורל, מוסר ולברק.

לגבי טריות של דגים

כאשר אתם נמצאים בתוך חנות דגים בתל אביב, כדאי לכם לשים לב למספר דברים חשובים לגבי טריות הדגים. אם הבשר מרגיש לכם גמיש מידי, יתכן והוא יושב בחנות זמן רב מידי. בדגים שלמים ניתן גם להביט לדג בעיניים. עיניים עכורות הן סימן נוסף לחוסר טריות. הסימן החשוב ביותר הוא הריח כמובן. במהלך הזמנה אונליין לא ניתן כמובן להשתמש בחושים שלנו לבדיקת טריות. עם זאת מומלץ להזמין מחנות מוכרת וידועה בטריותה, כמו של ניסן דגים בתל אביב.

על אחסון דגים בבית

דגים רגישים מאוד להתפתחות בקטריות לפני הבישול וגם לאחריו. אפשר לשמור דג טרי לקראת בישול במשך יומיים ומקסימום דג קפוא במקפיא למשך מספר חודשים נוספים.

חנות דגים הכי טובה בתל אביב נמצאת בשוק הכרמל

כשמדובר על חנויות דגים בתל אביב, כדאי לכם להכיר את חנות דגים הכי טובה בתל אביב, ניסן דגים משוק הכרמל. המגוון העצום של ניסן זמין כעת גם באתר חדש וידידותי על מנת שתוכלו לקנות את הדגים האהובים עליכם במחירים משתלמים, בקלות ובמהירות.

close
Start typing to see posts you are looking for.
Call Now Button

התחבר/הירשם

פרטי התחברות

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Create your first navigation menu here

Shopping cart

close
Scroll To Top