חנות דגים קפואים בתל אביב | ניסן דגים - דגים טריים, קפואים ומגוון מוצרים

חנות דגים קפואים בתל אביב

המלצה חמה לגבי חנות דגים קפואים בתל אביב

רבים טוענים כי חנות דגים קפואים בתל אביב הטובה ביותר היא זו של ניסן דגים בשוק הכרמל. כך או כך דגים טריים וקפואים תמיד מומלץ לקנות אצל חנות דגים קפואים בתל אביב איכותית ונקייה שמציעה מגוון גדול של דגים מקומיים ואחרים, טריים וקפואים, במחירים סבירים התואמים לרמת המוצרים ואיכותם.

דגי ים או דגי בריכה

דגים ידועים בכך שהם מספקים מספר רב של רכיבים תזונתיים שטובים לגוף. חלק מדגי הים שניתן למצוא אצל חנות דגים קפואים הם, סלמון, טונה, מקרל ענק, הרינג, קוד, וסרדין. דגי בריכה המרכזיים שזמינים ללקוחות הישראליים הם, בורי, אמנון, קרפיון, פורל, מוסר ולברק.

אמנון או מושט

דג אמנון קפוא בתל אביב מגיע לרוב מבריכות הדגים בישראל. המדגה המקומי כולל מינים רבים של דג האמנון, בין היתר, אמנון ירדן, אמנון גליל ואמנון אדום. דג האמנון נקרא גם בשפה הפופולרית בשם מושט. שם זה מגיע מערבית ומשמעות השם היא של מסרק בגלל צורת הזנב של הדג. גם דג זהבון קפוא בתל אביב פופולרי בקרב ישראלים רבים וניתן להשיגו בכל חנות דגים קפואים.

סלמון נורבגי או סלמון צ’יליאני

דגי סלמון קפואים המשווקים בישראל לארץ הם בעיקר תוצרת של חקלאות ימית מנורבגיה ומצ’ילה ולא דגי פרא מהאוקיינוסים והנהרות. דג סלמון קפוא מחיר משתנה בהתאם לארץ המוצא. דג סלמון קפוא מחיר יקר יותר כשהוא מגיע מנורבגיה וזול יותר עבור הסלמון הצ’יליאני. בתוך דגי סלמון קפואים מצ’ילה ניתן למצוא רמות גבוהות יותר של תרופות אנטיביוטיות שונות, לעומת דגי סלמון קפואים מנורבגיה וזו סיבה נוספת להעדיף דג סלמון קפוא בתל אביב שמקורו מנורבגיה.

על אחסון דגים בבית

מומלץ שלא להשאיר דגים קפואים או טריים שלא בקירור. דגים רגישים מאוד להתפתחות בקטריות לפני הבישול וגם לאחריו. אפשר לשמור דג טרי לקראת בישול במשך יומיים ומקסימום דג קפוא במקפיא למשך מספר חודשים נוספים.

חנות דגים קפואים בתל אביב איכותית וותיקה

כשמדובר על חנות דגים קפואים בתל אביב, כדאי לכם להכיר את חנות דגים הכי טובה בתל אביב, ניסן דגים משוק הכרמל. המגוון העצום של ניסן, לרבות, דג אמנון קפוא בתל אביב, זמין כעת גם באתר חדש וידידותי על מנת שתוכלו לקנות את הדגים האהובים עליכם, למשל, דג זהבון קפוא בתל אביב, במחירים משתלמים, בקלות ובמהירות.

close
Start typing to see posts you are looking for.
Call Now Button

התחבר/הירשם

פרטי התחברות

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Create your first navigation menu here

Shopping cart

close
Scroll To Top