משלוחי דגים אונליין | ניסן דגים - שוק הכרמל מעולם לא היה קרוב יותר

משלוחי דגים אונליין

משלוחי דגים אונליין מביאים את השוק אלכם הביתה

משלוחי דגים אונליין של דגים טריים וקפואים מומלץ לעשות מחנות איכותית ונקייה שמציעה מגוון גדול של דגים מקומיים ואחרים, טריים וקפואים, במחירים סבירים התואמים לרמת המוצרים ואיכותם. בהזמנת משלוחי דגים אונליין, ניתן גם לרכוש מבחר תבלינים ורטבים תואמים שמתאימים במיוחד להכנתם של מנות דגים טעימות ומפתיעות.

דגים טריים

דגים טריים ידועים בכך שהם מספקים מספר רב של רכיבים תזונתיים שטובים לגוף. חלק מדגי הים שניתן למצוא בישראל הם, סלמון, טונה, מקרל ענק, הרינג, קוד, וסרדין. דגי בריכה המרכזיים שזמינים בתור דגים טריים משלוח ללקוחות הישראליים הם, דגי אמנון, קרפיון, פורל, בורי דג, מוסר ולברק. דג אמנון מגיע לרוב מבריכות הדגים בישראל. משלוחי דגים טריים עד הבית של חנות דגים אונליין כולל לרוב, מינים רבים של דגי אמנון, בין היתר, אמנון ירדן, אמנון גליל ואמנון אדום. דג האמנון נקרא גם בשפה הפופולרית בשם מושט דג. כשמדובר על דגי בורי צריך להבין שהם נפוצים לאכילה במרומות רבים בעולם. דגי בורי נחשב הינם אוכלי כל ותפריטם כולל אצות ובעלי חיים קטנים נוספים.

דגים קפואים

דגי סלמון קפואים הם לרוב מתוצרת של חקלאות ימית בעיקר מנורבגיה וצ’ילה, אך גם מעט מקנדה, רוסיה, בריטניה, ואוסטרליה. דגי סלמון טרי הינם שמנונים ובריאים בגלל הריכוז הגבוה של חומצות שומן כמו אומגה 3 וחלבונים. דג נסיכה קפוא הינו פופולרי במיוחד בישראל, בגלל המחיר הנמוך. השימוש הנפוץ עם דג נסיכה קפוא הוא במתכוני החריימה. דג קפוא לסושי יכול להיות סלמון טרי או דגים אחרים שמאושרים לאכילה ללא הצורך בבישול מקדים. דג קפוא לסושי צריך להיות מטופל באופן המתאים לדג נא. דג דניס קפוא גדל במים מלוחים. בדרך כלל דג דניס קפוא המשווק בארץ גדל בחוות חקלאות ימית בחופי דרום הארץ.

על אחסון דגים בבית

מומלץ שלא להשאיר משלוחי דגים טריים עד הבית שלא בקירור. דגים, כגון, בורי דג רגישים מאוד להתפתחות בקטריות לפני הבישול וגם לאחריו. אפשר לשמור דגים טריים משלוח, לקראת בישול במשך יומיים מקסימום במקרר ודג קפוא במקפיא למשך מספר חודשים נוספים.

משלוחי דגים אונליין מחנות איכותית וותיקה

כשמדובר על משלוחי דגים אונליין, כדאי לכם להכיר את החנות של ניסן דגים משוק הכרמל. המגוון העצום של ניסן של תבליני מזרח ומערב, דגים טריים וקפואים ורטבים מכל העולם, זמין כעת גם באתר חדש וידידותי על מנת שתוכלו לקנות את הדגים האהובים עליכם כמו גם, תבלינים אסיאתיים מתאימים למנות שאתם רוצים להכין.

close
Start typing to see posts you are looking for.
Call Now Button

התחבר/הירשם

פרטי התחברות

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Create your first navigation menu here

Shopping cart

close
Scroll To Top