קניית דגים במרכז | ניסן דגים - דגים טריים, קפואים ומגוון מוצרים

קניית דגים במרכז

כל מה שרצית לדעת על קניית דגים במרכז

קניית דגים במרכז כדאי לעשות בחנות איכותית ונקייה. עבור קניית דגים במרכז, כדאי לחפש מקום המציע מגוון גדול של דגים מקומיים טריים ודגים קפואים מרחבי העולם, במחירים התואמים לרמת המוצרים ואיכותם.

דגים מהים ומהבריכה

כיום ניתן לבצע קניית דגים טריים אונליין, תוך אספקה של ההזמנה, בתנאי קירור ובמהירות עד לבית הלקוח. חלק מדגי הים שניתן לרכוש בישראל הם, טונה ,סלמון, טונה, מקרל ענק, הרינג, קוד, וסרדין. דגי בריכה שזמינים ללקוח הישראלי הם, בורי, אמנון, קרפיון, פורל, מוסר ולברק. 

דגים טריים או קפואים

כאשר אתם מבצעים קניית דגים בתל אביב מומלץ ככל אצבע, תמיד להעדיף דגים טריים על חבריהם מהמקפיא. בדגים קפואים מוסיפים מים תוך שימוש, בטכניקות תעשייתיות ובמקרים רבים מוסיפים ציפוי קרח, על מנת להאריך את חיי המדף שלהם. בדגים מסוימים מוסיפים גם בתהליך ההקפאה חומרים משמרים כמו נתרן, שעדיף להפחית את השימוש בהם. כשמדובר על אריזות קפואות, כדאי לקרוא בעיון את התוויות על האריזה בכל קניית דגים במרכז.

על טריות של דגים

אם אתם הולכים לחנות פיזית לשם קניית דגים בתל אביב כדאי לכם לשים לב למספר דברים חשובים לגבי דגים טריים. העור המבריק והלח של הדג מעיד על טריותו. בנוסף לבשר של דגים טריים אין גמישות גדולה. אם הבשר מרגיש לכם גמיש מידי, יתכן והוא יושב בחנות זמן רב מידי. בדגים שלמים ניתן להביט לדג בעיניים. עיניים עכורות הן סימן נוסף לחוסר טריות. הסימן החשוב ביותר הוא הריח כמובן. תתרחקו מדגים שמריחים לא טוב. במהלך קניית דגים אונליין לא ניתן כמובן להשתמש בחושים שלנו לבדיקת טריות. עם זאת חשוב לבחור בחנות מוכרת וידועה כמו של ניסן דגים לשם קניית דגים אונליין. הטריות של החנות תגיע אליכם עד הבית.

דגים בבית

מומלץ שלא להשאיר דגים קפואים או טריים שלא בקירור. דגים רגישים מאוד להתפתחות בקטריות לפני הבישול וגם לאחריו. אפשר לשמור דג טרי לקראת בישול במשך יומיים ודג קפוא במקפיא למספר חודשים.

קניית דגים במרכז בחנות איכותית וותיקה

כשמדובר על קניית דגים במרכז, כדאי לכם להכיר את חנות הדגים התל אביבית הוותיקה משוק הכרמל. המגוון העצום של ניסן דגים מופיע כעת גם באתר חדש וידידותי, על מנת לאפשר קניית דגים טריים אונליין בקלות ובמהירות.

close
Start typing to see posts you are looking for.
Call Now Button

התחבר/הירשם

פרטי התחברות

Set your categories menu in Theme Settings -> Header -> Menu -> Mobile menu (categories)
Create your first navigation menu here

Shopping cart

close
Scroll To Top